RSS
Schowek

(327)

Polska
zmień region
Nie jestes zalogowany(a) (zaloguj sie)
WYPOSAŻENIE SKP
SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Data publikacji2010-06-22
Wyświetleń340
Typ ofertySprzedam
RegionPolska
MiejscowośćŁódź
Cena170 000 PLN
GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

OPIS
Mam do sprzedania kompletne wyposażenie stacji kontroli pojazdów. Są to wszystkie urządzenia wymagane przez Transportowy Dozór Techniczny. Jeśli zdecydujesz się na zakup urządzeń u mnie, to otrzymasz projekt technologiczny SKP, będę prowadził nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi, aby czegoś nie pominięto, pomogę skompletować dokumentację niezbędną dla TDT, i zagwarantuję Ci pozytywną decyzję wydaną przez TDT.
Wystawiam faktury VAT, mogę pomóc w znalezieniu środków na sfinansowanie inwestycji. Prowadzę serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.
Służę fachowym doradztwem już na etapie projektowania. Mogę zaadoptować już istniejące pomieszczenie. Pomogę dobrać odpowiednie dla Ciebie urządzenia.
Miewam również urządzenia używane, które ze zrozumiałych względów są tańsze od nowych aczkolwiek w pełni sprawne i posiadające niezbędną dokumentację.
Poza tym projektuję i wyposażam wszelkiego rodzaju obiekty dla motoryzacji: SKP, OSKP, serwisy autoryzowane i nieautoryzowane, warsztaty wulkanizacyjne, itp.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną to napisz lub zadzwoń, mój tel. to: 0 508 214 264.
KONTAKT
Osoba kontaktowa SOBACZYŃSKI Sp. z o.o.
Telefon 508214264
FORMULARZ KONTAKTOWY
Imię i nazwisko

E-mail

Treść
LOKALIZACJA
Ładowanie mapy...